Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
po urlopie życie kopie
home book about

po urlopie życie kopie

no i wróciłam
stan: deprecha total
mózg: w rozkminie
powrót do życia: plaster oderwany szybko i bardzo boleśnie
wynik: co ja robię i gdzie jestem level hard

WOODSTOCK 2017
jeju, co to się działo. co się NIE działo?! ci sami ludzie wymieszani z nowymi twarzami. dużo energii pozytywnej. dużo uśmiechu, śmiechu. mniej przekleństw. dużo skakania, tańczenia, picia, rozmów, śpiewu, grania. trzymania się za ręce, spacerowania, spania "na łyżeczkę", żartów i anegdot. nowe pseudonimy. nowa nazwa obozu. robienie woodstockowej flagi wioski. przejazd na kole allegro po 4 latach. pijacki wypad do lidla po jedzenie, które nie jest śledziami. ser żółty i hot-dogi. wspólne posiedzenia toi toiowe i sikanie do butelki. odkopanie słoika sprzed roku i ponowne zakopanie. przytulanie. łzy szczęścia. smutek pożegnania. zostawienie butów na linii wysokiego napięcia.

MAZURY NA JACHCIE
nowe doświadczenie, polegające na byciu załogą z prawdziwego zdarzenia. przechyły jachtu. kotwica na środku jeziora i czill do 16-stej. picie zimnych radlerów na pokładzie. śniadania pod pokładem. sikanie do butelki (heh). trzymanie gotujących się zup w przechyle. pełne żagle. śluza guzianka i towarzyszące jej napięte emocje. wieczory na dzikich wyspach oraz płatnych portach. wchodzenie na jacht rufą oraz dziobem. mycie pokładu. ognisko, drinki. załatwianie się do dołka w lesie. spacery z psem. świecące w ciemności paznokcie i bransoletki. kąpiel w jeziorze (i nakładanie odżywki). komary i końskie muchy. oglądanie gwiazd na pomoście w śpiworach. lamerskie zdjęcie w mikołajkach. uściski. przytulanie z buziakami. mój płacz. darcie mordy z przystani. obietnice szybkiego zobaczenia.

ODWIEDZINY NA WSI
ja jako bardzo beznadziejny przypadek w rodzinie.


intensywnie i emocjonalnie spędziłam ten urlopev 19:23:13 17/08/2017 [Powrót] Komentuj


ważne, że więcej tych pozytywnych wrazen i emocji ;)
no ja a kto 23:15:49 17/08/2017
188.146.65.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl | brak www IP: 188.146.65.171


Layout: claudia & thecorations !
# Tumblr,